PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732339}
364
chce zobaczyć

I Am Pilgrim
powrót do forum filmu I Am Pilgrim
suzzei

Właśnie czytam książkę. Czy z filmem dzieje się coś dalej? Jeżeli film chociaż w połowie będzie tak dobry jak książka to będzie hicior :)

alien_2

Powieść połknęłam błyskawicznie, jest świetna. Ale długa i bogata, będą ją musieli naprawdę mocno okroić żeby zrobić z tego film. Mam nadzieję, że główne wątki zostawią i zrobią z tego co najmniej 2h, bo materiał jest i nawet jakby dobrze nakręcili 3h to przy takiej akcji przelecą jak jedna.

HiddenStone

o co chodzi w filmie ? bo nie ma nigdzie opisu. Nie mam pojęcia na podstawie jakiej książki jest. Możesz w 2 zdaniach opisać o co będzie chodziło w tym filmie?

pilek01

Film na podstawie ksiazki "Pielgrzym" autorem ksiazki jest scenarzysta, a co będzie chodzilo w filmie... o 67 pięter... nie będę pisal spojlera, przeczytaj ksiazkę, trzeba ja przeczytac.

punsher

punsher, szacunek za tę odpowiedź.
Właśnie o to chodzi w tej książce. O 67 pięter.

A tak poza tym to po prostu najlepszy thriller sensacyjny (czy jak to sklasyfikować) jaki został napisany.

HiddenStone

Jak by chcieli nakręcic to wszystko co w ksiazce to by musieli tryllogie a la Wladce pierscieni nakrecic

suzzei

Z tego co gdzieś kiedyś wyczytałem, studio, które wykupiło prawa do ekranizacji powieści, ma w planach wypuszczenie tego jako kilka filmów. Tak jak zrobiono to w przypadku Bonda.

suzzei

Wie ktoś coś na temat daty premiery? Cokolwiek?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones