PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121774}

Plan lotu

Flightplan
6,7 65 770
ocen
6,7 10 1 65770
5,7 15
ocen krytyków
Plan lotu
powrót do forum filmu Plan lotu

Widziałem już ten film kiedyś ale nie pamiętałem dokładnie, kto jest czarnym charakterem, dlatego postanowiłem go sobie odświeżyć. Lubię tego typu thrillery, w których nie wiadomo, co jest fikcją a co rzeczywistością. Lubię Jodie Foster. Nie był to najlepszy thriller z jej udziałem ale nie odbiegał poziomem od pozostałych. Trzymał w napięciu, nie był do końca przewidywalny. Takie filmy lubię. 8/10

galladorn

a jakie jeszcze znasz dobre filmy w podobnym stylu? ;-)

ocenił(a) film na 8
edyska92

Witaj
Hmmm... w podobnym stylu nie przychodzi mi do głowy zbyt wiele filmów ale wypiszę Ci listę thrillerów godnych, moim zdaniem obejrzenia. Część z nich pewnie jest Ci znana:

1. Tożsamość (Identity) - jeszcze bardziej pogmatwane zakończenie
2. Azyl (Panic Room)- mniej pogmatwane ale za to z Jodie Foster
3. Odważna (The Brave One) - j.w.
4. Milczenie Owiec (Silence of the Lambs) - absolutna klasyka thrillerów, oczywiście z Jodie Foster
5. Czerwony Smok (Red Dragon) - pierwsza część trylogii o Hannibalu Lecterze
6. Hannibal - 3. część trylogii, jeszcze jej nie oglądałem, czytałem tylko książkę, niestety Jodie nie zagrała w tym filmie
7. Siedem (Seven) - mój ulubiony thriller
8. Synalek (The Good Son)
9. Sierota (Orphan) - oglądałem wczoraj i również bardzo mi się podobał

Tak jak napisałem powyżej oglądałem wszystkie wymienione filmy, poza Hannibalem. Ocenioniłem je od 8 w górę. Pozdrawiam serdecznie i miłego oglądania.

galladorn

azyl wspaniały ;-) jeden z moich ulubionych...
sierotę tez widziałam. film dobry ale trochę dziwny, specyficzny. jednak bardzo mi się podobał ;-) reszty z tych filmów nie oglądałam ale co nieco słyszałam o nich i na pewno w najbliższym czasie obejrzę ;-) dziękuję serdecznie za odpowiedź ;-)

ocenił(a) film na 8
edyska92

Ależ proszę. Polecam się na przyszłość i czekam na Twoje propozycje.

galladorn

widziałeś może film "wykolejony"? też ciekawy ;-)

ocenił(a) film na 8
edyska92

Nie widziałem jeszcze tego filmu. Ale opis zaciekawił mnie na tyle, że obejrzę jak tylko nadarzy się okazja:).

galladorn

życzę miłego seansu ;-) film całkiem dobry, mam nadzieję że się nie zawiedziesz ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones