PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121774}

Plan lotu

Flightplan
6,7 65 770
ocen
6,7 10 1 65770
5,7 15
ocen krytyków
Plan lotu
powrót do forum filmu Plan lotu

extra

ocenił(a) film na 7

ze zwiastunu i opisu wynika że film będzie fantastyczny. Już nie mogę się doczekać...

milczacy

A Sean Bean znowu w mundurze wystąpi :) ehhhh :)

Nimfa

Co tam Sean Bean (pewnie znowu zginie) - Tutaj Foster wygąda świetnie!!! Jestem za kolejną nominacją do Oscara bo ma ich za mało :]

ocenił(a) film na 7
Albertino

Jestem bardzo ciekaw jak nasi polscy dystrybutorzy przetłumaczą oryginalny tutuł. Z "Flightplan" na..... ? Będzie chyba ciężko...

milczacy

Teraz już wiadomo: "Flightplan"-"Plan lotu", chyba nic więcej nie będą kombinować. A film będzie na pewno super, no i mój ulubiony aktor-Sean Bean, chociaż pewnie Foster i Sarsgaard też nieźle zagrają.

Veda12

Mrauuu, wreszcie coś z moją ukachaną Foster. Aż się nie mogę doczekać :) Poza tym obiecuje się film w stylu Hitchcocka, a ja uwielbiam takie smakołyki :D

ocenił(a) film na 7
Albertino

Obyśmy się tylko za bardzo nie nastawiali, bo film może być "tylko" dobry jednak nie wytrzyma podczas konfrontacji z naszymi wyobrażeniami o nim. Ja na początku byłem cały "och i ach", ale teraz wystopowałem. Tragicznie nie będzie bo gra Foster a ona nie gra w badziewnych filmach. Z rewelacją poczekam do premiery.

Albertino

Łał, Ty to masz fizia na jej punkcie:-) Ale co tam, bardzo dobra aktorka(choć do moich ulubionych jeszcze nie należy). Ja mam fizia na punkcie Seana Beana, a on akurat moim zdaniem zawsze gra świetnie, nawet jeśli film nie jest zbyt dobry(na przykład "Skarb narodów", film do najlepszych nie należy, ale Bean zagrał bardzo dobrze i co mnie zaskoczyło, nie zginął na końcu).
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones