PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121774}

Plan lotu

Flightplan
6,7 65 770
ocen
6,7 10 1 65770
5,7 15
ocen krytyków
Plan lotu
powrót do forum filmu Plan lotu
andolinis

No. I co w związku z tym?

ocenił(a) film na 8
Shirou

kapitan samolotu powinien się kapnąć, że skoro niby dziecko też zginęło, a na pokładzie ma wpisaną tylko jedną trumnę to coś nie teges jednak

andolinis

Ten pan który pomagał Jodie to właściwie po co porwał tą dziewczynkę i zabił jej męża?

WhiteJasmin

Obejrzałaś w ogóle film do końca? Gene i jego wspólniczka potrzebowali kozła ofiarnego a Kyle nadawała się do tego idealnie. Porywając jej córkę zrobili z niej wariatkę, przez co nikt jej nie ufał. Zaś jej mąż stał się narzędziem do przemycenia materiałów wybuchowych ponieważ, jak sam Gene wyjaśnił, trumien nie prześwietlają.

WhiteJasmin

Według mnie była mu ona potrzebna jako rodzaj kozła ofiarnego. Gdyby sam porwał samolot byłby ścigany do końca życia. Tym sposobem odpowiedzialność spadała na szaloną matkę-terrorystkę. Wszystkie jej zeznania byłyby poczytane jako bełkot wariatki, która wykorzystała swoją wiedzę o samolotach do przeprowadzania całej operacji.

ocenił(a) film na 5
WhiteJasmin

Po to by powstał ten film;-p

No i projektant amerykańskich silników odrzutowych, mieszkający w Berlinie (chyba na stałe bo z całą rodziną) tylko po to, aby ciało męża amerykanina przewieść spowrotem do USA - po to by powstał ten film.

Naiwne - jak dla mnie.
Scenariusz miał potencjał, ale twórcom nie chciało się go rozwinąć.

ocenił(a) film na 8
andolinis

Dla Twojej wiadomości : Ameryki nie odkryłes. Gdybys uwaznie oglądal film to bys zauwazyl, ze nawet matka dziewczynki dokladnie to samo powiedziala temu przestepcy co jej pomagal ;p

ocenił(a) film na 8
pmazurek

bo nie obejrzałem całego, musiałem wyjść niestety, ciężko było oderwać się od tego filmu, ale w końcu udało mi się wyjść

użytkownik usunięty
andolinis

Brawo! Odkrycie godne geniusza, serio!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones