Peter Sarsgaard

John Peter Sarsgaard

7,3
17 151 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Peter Sarsgaard

Według mnie ten aktor ma taki...zboczony wzrok:P Oglądałam z nim"plan lotu" i "Klucz do koszmaru" i w obywdu filmach patrzył tak samo;p

matybunia

jak dla mnie to on ma oczka taki jakby ćpal cały czas:):)

lucky_number_slevin

Moze tak jest;P aczkolwiek dodaje mu to wiele uroku;D

imaginary__

Hahah "zboczony wzrok" coś w tym jest :D Aczkolwiek do twarzy mu :P

Zarrock

świetne określone: "zboczony wzrok" - dokładnie opisuje to w jaki sposób patrzy, tak... perwersyjnie :P

Golden_Rose

ale chciała bym żeby tak na mnie patrzył, nie była bym niezadowolona :)

ewcia16041992

fantastyczny facet, niebiańskie oczy ohhh... 'an Education' ileż mogłabym dać by patrzył na mnie jak na Jenny ^^

Zarrock

dokładnie to samo chciałam napisac :D

lucky_number_slevin

No dokładnie :D
Oglądam akurat plan lotu i koleś wygląda jak wiecznie zbakany :D

użytkownik usunięty
matybunia

Dokładnie. W planie lotu jego wzrok był taki dziwny :p, ale przy tym słodki i dodający uroku. Moge powiedzieć że w tym filmie był takim wiecznie nie wyspanym miisem :-)..

W "Sierota" był bardzo normalny ;-) za krótki <br/> za krótki <br/>

matybunia

Dlatego mnie tego gosc wkurza i dalem mu ocene 1/10. Nie wytrzymalem. Nigdy tego nie robie, ale ten typ z tym swoim pedalsko-pedofilskim wzrokiem mnie dobija.

efc_2

Ojca się wstydzisz? :P

Gh0st

kobiety to tępe stworzonka... oczka ma piękne, bo takie seksowne... koleś po prostu jest pełen obłudy... złapie cię na ładne oczka, a po miesiącu inną złapie na ładne oczka... niektore kobiety tutaj sie wypowiadaja, jakby lubiły być traktowane jak rzeczy, a potem mówią, że ci faceci tacy straszni - troszkę rozsadku czasem nie zaszkodzi... to ze ma sexy oczy (dla was) nie oznacza, ze koles nie jest kretynem i flirciarzem, ktory kobiete traktuje jak szmate

lepiej by bylo chyba miec kogos z nieseksownymi oczami, ale godnego i szlachetnego

ah, ten dzisiejszy postmodernizm, karmiony papką medialnego kultu ciała

oj oj oj

ciuś ciuś ciuś

efc_2

Ty masz jakieś kompleksy? Dajesz gościowi 1/10 bo ci się jego gęba nie podoba, a nie próbujesz zwrócić uwagi na jego aktorstwo i inne umiejętności i własnie to poddać ocenie. Najbardziej tępy w tym gronie jesteś właśnie ty.

Gh0st

Wszystkim oczarowanym seksownym wzrokiem faceta życzę w życiu powodzenia i nieco więcej telenowel - bo jak widać wciąż zdecydowanie za mało ich oglądacie. Musicie nadrobić zaległości. Potem wejdziecie już w taki etap, że będziecie lecieć na środkową rzęsę w lewym oku.

Good luck.

Gh0st

A co do spojrzenia na aktorską stronę, to przeczytaj ile w tym temacie jest opinii na takich jak pruderyjnych kokietek, zauroczonych jakimś głupim wzrokiem faceta, a ile jest tych, którzy oceniają aktorstwo. Więc chyba to ty się pomyliłaś, a nie ja, wystawiając 1/10. Bo o aktorstwie to tutaj opinii zbyt wiele nie uświadczysz. Więc jeśli mamy oceniać jego wzrok, to oceniajmy wzrok, a nie aktorstwo.

Trzeba przyznać, że dzisiejsze czasy naprodukowały pustych tępotek, zaczytujących się w bravogirl, twoimstylu, a zapominających o tym, że człowiek to coś więcej niż piękno zewnętrzne.

Obejrzyj sobie film Cienista Dolina, jeśli go nie zrozumiesz, to musisz się w życiu jeszcze sporo nauczyć. A jeśli się nie nauczysz, to cóż... nie wypada powiedzieć nic więcej, jak to, że bardzo mi przykro...

efc_2

to ja w takim razie poszukam zaraz wszystkich for, na których się faceci rozpisują (wbrew rozsądkowi i powiedzeniu: ładna miska jeść nie daje) na temat cycków i urody aktorek. już nawet wiem, gdzie zacząć, bo niedawno na jednym takim byłam.
wyczuwam sarkazm wypowiedzi, zaznaczę to w tym miejscu, żeby nie było, ale gdybyś pominął tę część o zwodniczości mężczyzn z ładnymi oczkami, wyszłoby o niebo lepiej. przede wszystkim zauważ, że tak naprawdę jest to dla nas obrazek, więc sorry, ale nie oczekuj, że któraś się będzie zastanawiać nad jego rzeczywistym charakterem, bo po co? dzieci z nim mieć nie chcę.
i to nie postmodernizm nas tak ukształtował, tylko matka natura. się to zwie popędem seksualnym. mężczyzny gapią się w cycki, a my w oczka (choć nie tylko ;)).
a wogle to właśnie miałam się wpisać wątek o ślicznych oczkach Petera.

efc_2

Fajny, fajny ten jego zboczony wzrok:) Twoje wzburzenie jest zbędne, bo to, że coś się podoba kobiecie u mężczyzny nie oznacza, że od razu chce dzielić z nim życie. Uroda szybko się nudzi i liczy się to czy facet ma coś jeszcze oprócz wyglądu.
Peter to ustatkowany gość, ma żonę, dwójkę dzieci, o skandalach nic nie słyszałam, więc nie wiem dlaczego na jego forum piszesz o obłudzie, zdradach itp.

matybunia

A ja muszę się przyznać , że bardzo lubię ten "zboczony" , "perwersyjny" wzrok ;)

Ellemelle

Jakby nie ten sposób patrzenia to bym go w ogóle nie zapamiętał. Specyficzny koleś :P
Ja to nazywam: "zabiłem Ci matkę, a teraz zabiję Ciebie!" :)

użytkownik usunięty
Ellemelle

nie no jak mozesz takie rzeczy wypisywac? gdyby ten zboczuch stal po moja chata z tymi malymi swidrujacym slepiami od razu bym policje zawolal i spuscil mu na leb

Ellemelle

ja mam mieszane uczucia; z jednej strony chwyciłabym po ten telefon (by dzwonic po policje), ale nie wiem czy wykręciłabym numer. poczekałabym aż przyjdzie spod tego okna.... :D

Ellemelle

Ja teeeż... Każdy facet chciałby posiąść umiejętność aż takiego działania na kobiety... Eh

matybunia

heh...widzę ze dużo ludzi ma podobny odbiór,--zboczony wzrok:)))heheeee...tylko uciekać:)

matybunia

zboczony wzrok xD na swoje nieszczęście akurat piłam, ale fakt coś w tym jest :D

matybunia

Ja popieram rękami i nogami. Dodam jeszcze, ze działa na mnie jego "zboczony wzrok". Pozdrawiam :)

matybunia

Myslalam, ze tylko ja mam takie odczucia. Jak ogladalam (dawno temu) "Plan lotu", to jego wzrok, az mnie przeszywal. Moze zagrac jakiegos pedofila ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones