PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654879}

W sercu Hollywood

Hollywood Heights
7,4 431
ocen
7,4 10 1 431
W sercu Hollywood
powrót do forum serialu W sercu Hollywood

Błąd :)

ocenił(a) serial na 7

W 21 odcinku zrobili mega błąd:) kiedy ogłaszane są wyniki i Loren wygrywa - Nora przytula się do
Maxa ... podczas gdy w tym samym czasie Max przyłapuje Chloe na rozmowie z jej matką..
ciekawe ile jeszcze takich błędów wyłapie:)

Arena26

a gdzie jest powiedziane że to musiało się dziać w tym samym czasie a nie na przykład 5 min później? Potem mamy scenę jak Loren jest w mieszkaniu Maxa i budzi się i też chcesz powiedzieć że to w tym samym czasie co ogłoszenie wyników? :P

ocenił(a) serial na 7
agnes594

pisalam to secundę po obejrzeniu.. w tym konkretnym przypadku jest tak że Max przyłapuje Chloe jest ok potem jest ogłoszenie wyników i stoi z Norą i się z nią ściska i next kadr ciągle gada z Chloe... są źle zmontowane sceny... wydaje się jakby działo się to wszystko w tym samym momencie w klubie Max jest i tu i tu... odcinek 21 ( minuta 9:15 - Max przyłapuje Chloe - gada z nią - potem jest powrót ogłoszenie wyników - stoi z Norą potem znowu przeskok i nadal gada z Chloe - wiem że Chloe miała w nosie konkurs kto wygra nic nie wiedziała bo nie było jej tam - ale Max był - ale był też z Chloe - jak on to zrobił:) czary....

Arena26

fakt mój błąd :P

ocenił(a) serial na 7
agnes594

spoko :) jestem starym wyjadaczem serialowo -filmowym znajde każdy błąd , poznam aktora z jego lat dziecięcych itp:) ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones