PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654879}

W sercu Hollywood

Hollywood Heights
7,4 431
ocen
7,4 10 1 431
W sercu Hollywood
powrót do forum serialu W sercu Hollywood

Ludzie,
dlaczego zmieniono godz emisji HH? teraz wg nie mogę go oglądać. Studiuje i godz 16.55 była dla mnie bardzo dobra, bo po wykładach zawsze prawie zdążyłam na serial, a jak nie to oglądałam w weekend powtórki.
A teraz? Godzina się zmieniła na 11.40 a na dodatek w weekend powtórek nie można nawet zobaczyć. Jestem wściekła, bo serial mnie bardzo zaciekawił, zwłaszcza jak zaczął się rozwijać wątek Eddie'go i Loren,a teraz nie mam nawet gdzie oglądać odcinków..

ocenił(a) serial na 10
niemcowaa

no niestety nie wiadomo dlaczego...
ja nagrywam każdy odcinek i tylko dzięki temu mogę oglądać.
MTV to niestety jedna z najgorszych stacji jeśli chodzi o emitowanie seriali, puszczanie ich o dokładnie takiem czasie jak powinny lecieć i w ogole...

ocenił(a) serial na 10
sylusiaaa

czy mogłabyś może wrzucić gdzieś te odcinki, które nagrałaś? jeśli to jest oczywiście możliwe. zupełnie nie rozumiem tej zmiany ;/ na prawdę lubię ten serial a dzięki genialnym zachcianką MTV nie mogę go obejrzeć :/ nawet nie ma potwórek ! jak dla mnie to jest niepoważne i żałosne ;/

ocenił(a) serial na 10
niemcowaa

Pisałam w tej sprawie maila do tych patałachów, ale nie raczyli mi odpisać....Wkurza mnie, że nowy i fajny serial dają na godzinę, gdzie przeciętny pracujący lub uczący się człowiek nie może oglądać, a takie gówno jak powtórki Jersey shore dają na wieczór!

ocenił(a) serial na 10
natalia58

monika niestety chociaż bym bardzo chciała to nie mogę. Mam platformę N i nagrywać sobie mogę ale ściągać już z tego dysku nie...Ja niestety nagrywam z MtV Wszytsko bo gdybym miała oglądać to normalnie to najprościej w świecie nie dałabym rady...

No a co do Jersy to dla mnie to porażka... co wchodzę wieczorem na Mtv to lecą ciągłe powtórki... ile można to oglądać...

ocenił(a) serial na 10
sylusiaaa

Dokładnie! Ja mam serial po angielsku. Mam już w nosie mtv. Ściągnęłam sobie wszystkie odcinki;) Dziewczyny zróbcie podobnie!

ocenił(a) serial na 10
natalia58

Ja mam ściągnięte zagraniczne ale Polskie lubię poprostu oglądać :) Na szczęście mam możliwość nagrywania i tylko to mnie ratuje.

Powtórki są chyba tylko w weekendy no ale na zdrowy rozum kto ma 4 h ( czy ile tam) czasu by siedzieć non stop przed tv i oglądać...

ocenił(a) serial na 10
sylusiaaa

Ja tez mam jeszcze w domu magnetowid. Stary jak świat i ledwo zipie, ale nagrywa :) Teraz będę czekała na 2 sezon jak diabeł na duszę...

ocenił(a) serial na 10
natalia58

noo ja magnetovid tez kiedyś miałam ale szlak go trafił :D teraz nagrywam tylko na nagrywarce z N-ki

co do 2 sezonu to tez mam nadzieje ze go nakręcą. Czytałam gdzieś że nawet sami aktorzy proszą o podpisy na dalszą realizację. Oby im się udało bo jak narazie to jest jedna wielka niewiadoma.

ocenił(a) serial na 10
sylusiaaa

Aktorzy chcą, bo śledzą ich tweety ;D Stacja moim zdaniem bardzo nieładnie traktuje fanów, nie dając nam jednoznacznej odpowiedzi...

ocenił(a) serial na 10
sylusiaaa

niestety.. bardzo mi sie podobal a teraz nawet po angielsku nie moge go znaleźć :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones